Opinie o nas

Adwokat Opole IconAdwokat Opole

Stefanii Sempołowskiej 1, Opole

4,7 66 reviews

 • Avatar Iwona Widzyk ★★★★★ 7 miesięcy temu
  Pani Mecenas Jolanta Przystalska bardzo sprawnie, profesjonalnie i rzetelnie zajęła się moją sprawą, oferując indywidualne podejście do tematu. Gdy wahałam się zawsze wspierała i była oparciem. Moją sprawą zajęła się dwukrotnie bez wahania … czytaj dalej , z sercem , zrozumieniem i z największą UCZCIWOŚCIĄ…..
  Pomyślnie zamknęła mój rozwód, a uzyskane alimenty na dziecko są bardzo satysfakcjonujące. Bardzo dobry i bezpośredni kontakt oraz dużo zaangażowania, co nie było dla mnie jako klientki bez znaczenia! Serdecznie polecam usługi Kancelarii Pani Mecenas!👏Najlepsza!❤️
 • Avatar Sebastian Staniak ☆☆☆☆ 5 miesięcy temu
  Nie polecam pana mecenasa I. Tak obiecał mi pomóc a narobił takiego bałaganu w papierach że bardzo ciężko to odkręcić chyba zbyt słabe ambicje i bardzo mały profesjonalizm ,bardzo słaby kontakt jeśli nie chce ktoś być zawiedziony radzę … czytaj dalej omijać szerokim łukiem
 • Avatar Bogusława Bandrowska ★★★★★ rok temu
  Serdecznie polecam i rekomenduje Panią mecenas Jolantę Przystalską. Pani mecenas jest bardzo rzetelna, profesjonalna. Rzeczowo podchodzi do sprawy. Gdy ja chciałam się poddać ona mnie wspierała i nie pozwoliła na to. Sprawa rozwodowa zakończona … czytaj dalej SUKCESEM. Z całego SERCA DZIĘKUJĘ PANI JOLI.😊
 • Avatar Kornelia Galowy ★★★★★ rok temu
  Jestem bardzo zadowolona, świetny kontakt , zawsze Pani Jolanta pod telefonem. Lepiej nie mogłam trafić. Pełen profesjonalizm. Zawsze przygotowana do rozprawy. Pani Jolanta to chodzący ideał.
  Kancelaria na najwyższym poziomie, niezwykle
  … czytaj dalej profesjonalna, doświadczona i fachowa obsługa pracująca w tym miejscu. W 100% polecam .
 • Avatar Alka Alutka ★★★★★ rok temu
  Panią Mecenas poleciła mi znajoma. Zarówno sprawa rozwodowa jak i apelacja w sprawie o alimenty, wygrane. Pani Jola to bardzo zaangażowana w swoją pracę kobieta, całkowicie oddana sprawie. Widać, że robi to, co lubi i jest w tym świetna. … czytaj dalej Polecam.
 • Avatar egglos veklos ★★★★★ 11 miesięcy temu
  Kancelaria pełen profesjonalizm. Polecenie dostalam od znajomego, znajomego... sprawa od razu przyjęta. Pani mecenas wytłumaczyła co lepiej zrobić akurat w moim przypadku. Wygrana na pierwszej rozprawie;) nie chciałabym wracac, ale jak … czytaj dalej będzie taka potrzeba to tylko do Pani Jolanty;)
 • Avatar Thermaltomcat73 ★★★★★ 7 miesięcy temu
  Aktualizacja-jestem już po podziale i do końca życia nie zdołam odwdzięczyć się Pani Joli za prowadzenie mojej sprawy.Sprawa była ciężka i długa ,Pani Jola zawsze przygotowana do rozprawy!!! Wygrałyśmy!!!! Wszyscy adwokaci powinni być tak … czytaj dalej profesjonalni,rzeczowi i mający serce dla klientów.Polecam z całego serca!!!!! Marta B.
  Pani Jolanta to adwokat jakiego można sobie wymarzyć.Konkretna,rzeczowa ,wyrozumiała.Zawsze przygotowana do rozprawy,ważny jest dla niej czlowiek a nie pieniądze. Prowadziła moja sprawę rozwodową ,teraz o podział.Jestem zadowolona w 100% nie zamieniłabym ją na nikogo innego bo to dobra i uczynna osoba- w tych czasach to rzadkość. POLECAM!!!!
  Marta.B.

Wystaw opinię

Alicja Foder

5/5
Dług, który tak naprawdę nie istniał został umorzony, sprawa wygrana. Odzyskałam tez to co ode mnie wyłudzono.

Asia Macewicz

5/5

Kancelaria godna polecenia, Pani Przystalska potrafiła wykazać się empatią i rozumiała oraz rozwiązała mój problem z którym zostałam sama.

Joachim Kasperek

5/5

Świetnie zorganizowani prawnicy, potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji (gdzie nawet ja nie mogłem się odnaleźć) Na każde zadane pytanie znają odpowiedź, zanim do końca je zadam. Działania podejmują bardzo szybko – co oznacza, że są pewni swojej wiedzy. W życiu nie zaufałbym kancelarii, która sama nie wie co ma robić, tutaj nie muszę się o nic martwić.

Malwina Królak

5/5

Bardzo dobra Kancelaria, zawsze mam wizytówkę w portfelu a Pan Pyrdek zawsze w gotowości do pomocy. Nigdy się nie zawiodłam i wierzę, że tak już zostanie

Edyta Łaskawska

5/5
Prawdziwi profesjonaliści. Można bez obaw powierzyć im swoje pieniądze..a nawet wolność!

Bartek Arent

5/5

Adwokaci znają się na swojej pracy, bardzo cenię ich podejście do mnie i ich nieugiętość w sądzie. 

Antoni Wójcik

5/5

Sprawa spółki poprowadzona od samego początku. Wzorowa współpraca, sprawa wygrana z wielkim hukiem

Ola Zielak

5/5

Najlepsza Pani Adwokat w Opolu!! ! Rzetelnie podchodzi do sprawy, całkowicie oddana i niezawodna! Człowiek dusza! Jesli ktoś potrzebuje pomocy prawnej to tylko Pani Jolanta Przystalska .!!! Polecam z całego serca 💕 Najlepsza z najlepszych!!!

Igor Jankowski

5/5
Adwokat,który prowadzi sprawę do końca i się nigdy nie poddaje.Sprawa zakończona sukcesem

Bogdan Kaliszuk

5/5

Dwie sprawy wygrane, polecam

Judyta Tarnowska

5/5

Świetna kancelaria.Adwokaci cierpliwi z dobrym podejściem i zaangażowaniem.Szczerze polecam

Oliwia Laskowska

5/5
Korzystałam z pomocy tej kancelarii.Dbają o swoich klientów tak jak trzeba

Dominika Zadrożna

5/5
„Bardzo kompetentny i rzeczowy pan adwokat, mocno zaangażowany w sprawę, którą prowadzi. Na uwagę zasługuje bezpośredni kontakt z panem mecenasem i rozmowy w przyjemnej atmosferze jak również jego ludzkie podejście do problemów. Mimo iż nie obiecywał „złotych gór”, walczy do samego końca (postępowanie nadal trwa), wykorzystując dużą wiedzę i doświadczenie w sprawach karnych, co zauważalne jest przede wszystkim w bardzo rzeczowej i rzetelnej reprezentacji mojej osoby podczas rozprawy sądowej, do której był bardzo dobrze przygotowany. Szczerze polecam pana mec. Igora Pyrdek.

Krzysztof Wróblewicz

5/5

Pani Mecenas Jolanta Przystalska jest bardzo doświadczoną prawnik. Trafiłem do niej z polecenia i lepiej trafić nie mogłem. Traktuje klienta z szacunkiem i nie pozwala się poddać nawet w najtrudniejszych chwilach. Prowadzi sprawę pewnie do zwycięstwa i nawet przez chwilę nie daje zwątpić ,że może być inaczej. Polecam jak najbardziej Panią Jolantę ,bo zna się na rzeczy a współpraca z nią to czysta przyjemność. Służy pomocą gdy tylko jej potrzeba i swym profesjonalizmem daje pewność ,że nawet najbardziej beznadziejną sprawę można poprowadzić do wygranej.

Wioleta Dramska

5/5

Serdecznie polecam tę kancelarię, którą stworzyli wspaniali ludzie!!! Wszystkie sprawy, które załatwialam przy pomocy tych ludzi były rozstrzygnięte na moją korzyść, a dodam że nie były łatwe. Ci ludzie to nie tylko adwokaci, w swoją pracę wkładają całe serce. O każdej porze służą pomocą.
Pani Jolanto i Panie Igorze jeszcze raz bardzo dziękuję!!!